Huvudkontor

Safe Solutions AB
Höjdrodergatan 23
212 39 Malmö
Telefon: 040-18 49 10
E-post: info@safesolutionsab.com

Sambandscentralen:

Telefon: 0771-86 18 18

Vi är Safe Solutions

Safe Solutions består av en sammansvetsad grupp av människor med olika intressen och styrkor. Varje dag går vi till arbetet med drivkraften att minimera obehöriga intrång och maximera våra kunders nytta.

Läs mer
Läs mer
Läs mer
Läs mer

Magnus Malmberg

Key Account Manager
0709-607907
magnus.m@safesolutionsab.com

Läs mer

Henrik Magnusson

Partner Manager
0761-405486
henrik.m@safesolutionsab.com

Läs mer
Läs mer

Marcus Rexér

Account Manager
0761-060971
marcus.r@safesolutionsab.com

Läs mer

Magnus Wahlberg

Account Manager
0760-480012
magnus.w@safesolutionsab.com

Läs mer

Robert Hansson

Account Manager Väst
0761-141044
robert.h@safesolutionsab.com

Läs mer
Läs mer
Läs mer
Läs mer

Michel Ljunggren

Arbetsledare Installation & Service
.
michel@safesolutionsab.com

Läs mer

Maysar Elflund

Installation & Service
.
maysar@safesolutionsab.com

Läs mer

Oskar Winkler

Installation & Service
.
oskar.w@safesolutionsab.com

Läs mer

Ebba Frönserius

Operations Manager CCTV
0766-104 949
ebba.f@safesolutionsab.com

Läs mer

Richard Olsson

Technical Manager CCTV
0765-014 848
richard.o@safesolutionsab.com

Läs mer

Kontakta oss

Vill du veta mer om hur vår Digitala Väktare kan skapa trygghet för dig och effektivisera din bevakning? Ring vår kundtjänst på tel. +46 (0) 40-18 49 10 alt. fyll i om du vill bli kontaktad av oss via telefon eller e-post nedan, så tar en av våra erfarna säkerhetsrådgivare kontakt med dig.

Bland våra kunder

Safe Solutions erbjuder unika och intelligenta övervakningslösningar med larmfunktion utifrån ditt behov. Allt för att säkerställa din verksamhet – oavsett omgivning, ljusförhållande, tidpunkt eller avstånd.

Adress

Höjdrodergatan 23
212 39 Malmö
Sverige

En hemsida från Bravissimo